צרצ'יל

 

המתבוננים מהצד באנשי הצוללות מול בית ראש הממשלה, מתפלצים כל פעם מחדש למראה המראות והקולות העולים משם, ותולים את ההתנהלות בקנאה בנתניהו.  אולי, אם היה ראש ממשלה אחר זה היה אחרת... מחד כולם יודעים, גם הגורמים העבריינים ביותר מאנשי ה'קריים', שנתניהו הוא אחד ויחיד, וכול מיני הגנרלים אינם יכולים לעמוד לידו כשווים, מאידך הם היו עושים זאת לכול אחד אחר, כי ככה הם. זה טבוע בגנים. מידי פעם מוסרות המסכות, נפרצות המגבלות, והאמוק  הפראי פורץ החוצה.

המטרה תמיד קידשה את האמצעים בקרב אנשי השמאל  הסוציאליסטי. אלה אנשים חסרי מעצורים, חסרי עכבות וגבולות ואם כעת היעד הוא נתניהו, פלוס, הפיכת מדינת ישראל למדינה נטולת זהות,   טשטוש ההבחנה בין ירושלים לברלין, ללא יהדות , ללא המצרך של "אמא ו"אבא", כי די בהורה 1  והורה 2,  הרי הכול כשר כדי להשיג את המטרה, תוך שהם מסתייעים באגף המשפטי שמכשיר עורכי דין ושופטים בישראל על פי תפיסותיהם, בלובי שיש להם בכנסת, בתקשורת ובאקדמיה. יש להם את הלשעברים בקרב אנשי שב"כ וגנרלים (שאתה שמח שלא עמדת על טיבם בהיותם בתפקיד) יש להם כסף בלתי נדלה מהקרן לישראל חדשה, וילקוטי כזבים וחומרי בעירה שמאחדים אותם לרקום עלילות  ולהניע אותם במיני דרכים, לא להרפות... לא צלח דרך היועץ, אזי יעתרו באמצעות איזה שרגא או יורם, או באמצעות עיתונאים ופרשנים דה לה שמאטה, שמארגנים ומדרבנים, נוטלים לעצמם את תפקיד המפיק, הבמאי והמדווח בליווי הפזמון החוזר : "דמוקרטיה לא מחליפים בבחירות" (אז היכן) ? "חיים כאן בדיקטטורה"...גם  אושוויץ כחיים נכנסת למשוואה.

הראש השמאלני על סטרואידים ממכרים, שאפילו לאנס ארמסטרונג  עדיין לא שמע עליהם. ואם היה משתמש, היו אלה מטיסים אותו לאנטרקטיקה ובחזרה.

החונטה מעולם לא השלימה עם בחירתו של העם. ככול שנתניהו צובר הצלחות בכול התחומים, כך הם מנסים להשיב את השלטון לידיהם. הם לא ויתרו מעולם על אוסלו, על "סוף הכיבוש", על החרבת כל ההתיישבות היהודית ב-יו"ש, על הפיכת מדינת ישראל ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה. כאשר נוכחו כי קשה להוריד את נתניהו מהשלטון , החל החייט בתפירה, תוך שיתוף פעולה הדוק וחסר תקדים, בין הפרקליטות, המשטרה והתקשורת, ממש שדה מגנטי, שעשו יד אחת קרימינלית, במסע ציד אכזרי... ההפיכה השלטונית כפי שמקובל במדינות דיקטטוריות יצאה לדרך.

האם כל אלה הם דברים חדשים? ממש לא.

אפילו וינסטון צ'רצ'יל במאמר משנת 1920 לא חוסך את שבטו מהאנרכיזם היהודי בלבושו הקומוניסטי. וכך כתב: הקונפדרציה השמאלנית הם יהודים שבגדו במורשת אבותיהם...כנופייה זו , יעודה המוצהר הוא למוטט את הציווילזציה .."Winston Churchill , A Struggle for the Soul of the jewish People"

ואכן תמיד בקשו אלה לבצע תמורה סוציאלית על ידי שינוי המשטר הקיים או הפלתו באופן אלים. האם השמאל היהודי שונה מהשמאל במקומות אחרים ? אומות העולם בדרך כלל הסתפקו בכמיהה אל אידיאל שהשתרש במוחם, אך את ה"אוטופיה" נחוש היהודי  השמאלני להוציא במהלך רדיקלי בכוח, באלימות, אפילו זה כרוך בהרס ובקורבנות. וכדברי לנין : "כאשר כורתים עצים מתעופפים שבבים". ומה הם השבבים לעומת שמש העמים ?

האוטופיה היהודית יותר משהינה "ממלכת כהנים" הפכה לעיוות  בקרב השמאל בנוסח 1984 לג'ורג' אורוואל. תמיד שואבים מהאתוס של הקומוניזם.

במבט היסטורי לאחור – המהפכות שעברו על תרבות המערב לא הסיגו אותן ולא גרמו לאסון חברתי, אלא היו שלב בצמיחה, ממצבו הכלכלי של הפרט וכלה במעבר ממשטר אבסולוטי לשוויון זכויות של ימינו. ליאון בלום הסוציאליסטי והיהודי הראשון על כס ראש ממשלת צרפת אמר כך : הדחף של היהודים מוביל אותם לנתץ כל תבנית מסורתית שאינה עולה בקנה אחד עם העובדות, או שאין אפשרויות להדביקה באמצעות ההיגיון.

 לב ברונשטיין הוא טרוצקי, היה זה שהנהיג את ההתקוממות שהעלתה את הבולשביקים לשלטון , שיסד את הצבא האדום, וכך הבטיח את קיום המשטר הקומוניסטי.  האם לא לזר קגנוביץ (שסטלין כינה הימלר שלי) הוא זה שהביא למות מיליונים במהפכה באוקראינה של שנות השלושים, שדרדרה את הכלכלה הסובייטית לתהום?

האם משה סלומון (סלומונוביץ) היהודי לא היה ראש הצ'קה בפטרוגרד עם (הרשל יהודה) יגודה, מפקד נ.ק.ו.ד. ויוזם הגולאגים. הם לא נפלו מן הגסטאפו, חבורה של מרצחים אפילו בקרב הקומוניזם הסובייטי.

והציונות האדומה ? האם לא היא שסגרה את שערי הארץ בפני מי שהסוכנות לא חפצה ביקרו ? כבר כאשר החלה השמדת יהודי אירופה,  כתב משה שרת ראש הממשלה השני דברים אלה  ב-8.6.41 : "אין שליטה. יש להעלות רק את הטובים בלבד ואת המנוולים לגרש מחופי הארץ. כך במילים אלה ! בעיצומה של השואה כאשר יש ידיעות אמינות על השמדה המונית עדיין הציונות האדומה דבקה שיש להעלות רק את מי שמוצא חן בעיניה. רק את חניכי החלוץ עם הפנקס האדום, עצמם ובשרם, שהסוכנות נותנת להם סרטיפיקטים.

כשבעזרת ז'בוטינסקי מגיעה אוניות מעפילים לחופי הארץ עם 14.000 עולים בעת שגרמניה כבר מספחת את אוסטריה, צועקים כאן שזה קטסטרופה ! רק פרוצות מגיעות... מסע היסטרי נגדם של שקרים וכזבים, מי שלא מוכן ללכת לקולחוז בעמק הוא קטסטרופה...

בעיני ויצמן ובן גוריון, שומרי מצוות הם אבק אדם שאין להם מקום בארץ , עד שהפכו לאפר אדם באירופה.

הציונות האדומה מסתלקת מרעיון הציונות ונחום סוקולוב אומר בהסכמת ויצמן : "תנועה ציונית איננה חברה לעזרת נוודים ואין לנו רצון למלא את הארץ בהמוני יהודים , בטח לא מכול הבא ליד". כן, ככה.

פרעות פטליורה באוקראינה שבהם נרצחו רבבות יהודים, גם הם לא השפיעו על הציונות האדומה וכך הייתה תגובת הישוב והתנועה הציונית: לפוגרומים, "מפעל לאומי זה אי אפשר להעמיד על חמלה ורחמים. בשנים 1918-1920במילים אלו הגיבו בהנהגה הציונית למרחצי הדמים. כל השיקולים היו של כדאיות. הנרטיב היה הפניית  גב לפליטים והתנערות ממצבם הקטסטרופלי שלאחר מלחמת האזרחים ברוסיה בהם נרצחו בהערכות שמרניות מעל 200.000 יהודים, לא ממש הזיז כאן.

כמה חבל שבבתי הספר לא מלמדים את שורשיה של הציונות האדומה. זו שהחליטה ליצור קשר עם גורמים בקרב המפלגה הנאצית שתמכו במטרה הציונית.  השמאל הוא, הוא שהיה בקשר  כלכלי עם הנאצים , ומי אם לא נציג מפא"י בהונגריה אדון קסטנר הציל רכבת ידידים, מ"אנשי שלומנו" והעיד לטובת קולונל נאצי, קורט בכר, חבר "יחידות גולגולת המת" שהפך בזכותו לסוחר החיטה הגדול בארץ ישראל , כאשר באותה עת בן גוריון מכנה את ז'בוטינסקי ולדימיר היטלר.

את כל זאת לא תקראו ביד ושם. אשת השמאל  הקיצוני גברת נובק מנכ"לית יד ושם  ואמה של יולי נובק יו"ר  לשעבר של שוברים שתיקה שמתנגדת נחרצות לאפי איתם  בעל עיטור המופת, פן ימונה למנכ"ל, לא תניח לכם לדעת את העובדות.

השמאל עורם חטא על פשע בכול דבר שהוא נוגע בו, ותמיד מאשים את הימין בעוולות מוסריות שהוא יוצר. בעת ההספד על סטאלין כבר התגלו העובדות של מעשיו , אבל זה לא ממש הטריד מישהו. כי מיד החלו במלאכת הטוויה שתי וערב, של "עובדות אלטרנטיביות". ככה זה עובד.

אז לכול ה"נדהמים" ממה שעושה אותו ציבור אנרכיסטי, עברייני, מטורלל, ברחוב בלפור, עם המייצגים ושחור הדגלים, אז לא צריך להזדעזע. כך היו וכך נותרו מאז ועד היום. מנותקי קשר, איבדו את  הדרך, כמו כלבת החלל הרוסייה לייקה ששוגרה לחלל ולא שבה עוד אל כדור הארץ.

logo בניית אתרים