קגנוביץ חי וקיים

אסתר שניאורסון גרי

מה קורה באמריקה ? האם השמאל שם הוא אותו שמאל שפועל כאן ? בשבועות האחרונים אנו עדים להשתוללות מטורפת לחלוטין, כמו פער הגיהנום את לועו באמריקה והוא הורס אנדרטאות, רוצה לחסל את המשטרה,  פועל לאנרכיה מסוכנת, וכל כך למה ? כדי שהוא השמאל ישתלט על העניינים, יקרב את המהפכה. ומי באספסוף הזה שהשתלט על המפלגה הדמוקרטית ? הוא מורכב בחלקו מיהודים שונאי ישראל שאין להם שום קשר ליהדות, והם הם הגורם האנטישמי. 

ברוסיה הסובייטית המטרה היתה למנוע כל קריאת תיגר על שלטונו של סטלין. סטלין ויד ימינו היהודי אליעזר כהן- לזר קגנוביץ החלישו את השוק החופשי  כדי להשתלט על המדינה, הפקיעו את יבול האיכרים וכתוצאה מכך החלו איכרים למות ברעב. קגנוביץ שקרא לסטלין , אבינו, הגלה משפחות, סגר את גבולות אוקריאנה כדי שהאיכרים לא ימלטו, לא איפשר להם לקבץ נדבות, ורבבות מצאו את מותם כתוצאה ישירה של הקולקטיביזציה.

מה רוצים בשמאל האמריקאי ? באמצעות תעמולה שקרית מתועבת להרוס את הבסיס האידיאולוגי, זו שהביאה את מדינת ההמונים לשגשוג במעמד הבינוני, ולהציג את אמריקה כקפיטליזם חזירי, להציגה כגזענית. גם אם יש גזענות באמריקה, ארה"ב היא גם מבשרת הדמוקרטיה הגדולה בעולם ,יקרה לכל שואף חרות. אנשי השמאל שם כמו אלה שכאן מסרבים שהלימודים יתחדשו, ילדים ישארו בבית, הורים לא יצאו לעבודה, ובכך יביאו להרס כלכלי. גם כאן היהודים בוחשים בראש, אותם יהודים מהסוג המרעיל , איך אמר לנין: "ככל שיהיה יותר רע, יהיה יותר טוב ". כלומר החמרת המצב תאיץ את הפיתרון.

ההיבט האנרכי של המהפכה הקומוניסטית מעמיד אותה כתופעה יוצאת דופן, המבקשת לבצע תמורה על ידי שינויו של המשטר הקיים או הפלתו. באמריקה ובישראל החתירה היא להפיכה פוליטית שתחולל שינוי חברתי בכוח אלימות.

באיים הבריטים למשל השינויים החברתיים התפרשו על פני מאות בשנים, החל במגנה כרטא, עבור במלחמות האזרחים, וכלה במהפכה האנגלית. לעומתה המהפכה הצרפתית נשאה אופי של שינוי דרמטי ואלים. האזרח שוחרר אמנם מן השלטון האבסולוטי וזכה בשוויון זכויות ובסיס לדמוקרטיה, אך ימי המהפכה עצמם התנהלו באלימות וטרור שביטויים המובהק היה כיכר הגיליוטינה.

שתי אברציות חריגות בציוליזציה המערבית היו הנאציזם והקומניזם. כשלון שתיהן הוא עדות לעובדה שמאחוריהן לא ניצב רציונאל חברתי והן אפוא פרי אנרכיזם קיצוני שעלה בידו לכפות את שלטונו על ציבור רחב, ובטרם קרסו ובאו אל קיצן, אף להביא לשני אסונות גדולים בתולדות האנושות.

במהפכת הקומוניזם נטלו היהודים כהוגיו ומוציאיו מן הכוח אל הפועל, "מן התיאוריה לפרקסיס" כדברי לנין. ולא כאן המקום להרחיב על  חלקם המכריע של קרל מרקס, פרדיננד לסאל,משה הס, אליהם חבר בבחינת גוי של שבת פרידריך אנגלס ,בגבשם את הבסיס לקומניזם שהיה מהגות רדיקלית לכשל חברתי שעלה במיליוני קורבנות.

ווינסטון צ'רצ'יל היטיב לאבחן את סכנת הרדיקליזם היהודי בחיבורו "האנרכיזם היהודי בלבושו הקומוניסטי" (A Struggle for the Soul of the Jewish People – Zionism versus. Bolshevism, Sunday Herald, London , Feb 8, 1920)

וכך כתב : " היהודים נרדפו בארצות בהן שכנו  אך רובם, אם לא כולם, בגדו במורשת אבותיהם...מגמה זו אינה חדשה בקרב יהודים, החל בקרל מרקס, עבור לטרוצקי, בלה קון, רוזה לוקסמבורג, אמה גולדמן, קנוניה מהפכנית כלל עולמית זו, שיעודה המוצהר הוא למוטט את הציווליזציה ולבנות מחדש את החברה האנושית על בסיס של שוויון מדומה שהוא רשעות קנאית בפועל, כנופייה זו היא זו שלכדה את העם הרוסי בציצית ראשו והפכה באופן זה לשליטה הבלתי מעורערת של אימפריה ענקית. אין אפשרות להגזים בחלקו של האתיאיסט הקוסמופוליטי היהודי בכינון הבולשביזם ובהוצאה אל הפועל של המהפכה הסובייטית. הרוב המכריע של דמויות המפתח הם יהודים. יתרה מזו, ההשראה העקרונית והכוח המניע מקורו בקרב המנהיגים היהודים....אמנם בכל הארצות ישנם לא יהודים רבים שאינם נופלים ברשעותם מן היהודים, אולם מקומם של היהודים ביחס לחלקם באוכלוסייה , הוא מדהים".

ואכן עם מותו של לנין בינואר 1924  שלטו על רוסיה לב ברונשטיין, לב רוזנפלד, גרגורי רדומילסקי, ויוסף דג'וגשווילי, שלושה יהודים וגרוזיני אחד הידועים יותר בשמותיהם : טרוצקי, קמנב, זינובייב וסטלין.

זינובייב : "על מנת לגבור על אויבנו חשוב שיהיה לנו מיליטריזם סוציאליסטי, עלינו לאסוף עמנו 90 מיליון מתוך 100 מיליון אוכלוסייתה של רוסיה הסובייטית. באשר לשאר, אותם יש להשמיד".

היה זה טרוצקי שהנהיג ופיקד על ההתקוממות שהפילה את הממשלה הזמנית של אלכסנדר קרנסקי והעלתה את הבולשביקים לשלטון, היה זה טרוצקי שיסד את הצבא האדום ובכך הבטיח את קיומו של המשטר הקומוניסטי במהלך מלחמת האזרחים.

בשנות הששים מונים יהודי ארה"ב קרוב ל-3 אחוזים מכלל האוכלוסייה. חלקם באוניברסיטאות מגיע ל-10 אחוז. חלקם בארגוני השמאל הקיצוני גבוה לאין שיעור. מרביתם נצר למשפחות קומוניסטיות מן השנים שלפני מלחמת העולם. כבר בשנת 1962, 40 אחוז מכלל מפגיני השלום בוושינגטון הם ממוצא יהודי. מניינם בארגוני השמאל למיניהם מגיע כמעט ל-60 אחוז ובצמרת הם יהוו רוב מוחלט.

על פי מחקר שנערך בשנת 1970, 25 אחוזים מכלל התלמידים היהודים במכללות בארה"ב הגדיר את עצמו כשמאל קיצוני, לעומת 4 אחוזים פרוטסטנטים ו-2 אחוזים קתולים. היה זה מיכאל לרנר מן הקצה של השמאל הרדיקלי היהודי שערך את כתב העת "תיקון" שרובו הכפשת ישראל.

היבט חמור יותר של התופעה בא לידי ביטוי בהקמת ארגון הטרור האזרחי weatherman שחמישה משבע פעיליו היו יהודים:מרק רוד, ברנדין דורן, בורנשטיין, נעמי יפה ודוד גילברט.

 

ומה אצלנו ? הפרקליטות שהיא בפינה השמאלית קיצונית ביותר מבקשת לשתק את האפשרות של ראש הממשלה להילחם. לקחו ממנו את שני אנשי סודו, בפרשה שהם רקחו ובדו ממוחם, הפכו את כל הקרובים לו לעדי מדינה, חונקים אותו כלכלית, זו שיטה. זו מנטליות, של מחנה השמאל הסוציאליסטי הבולשביקי מאז ומקדם. כשאהרן ברק  במחטף הוביל שינוי טקטוני מדמוקרטיה לשלטון רחביה.

מה שאני יודעת גם נתניהו יודע. על כן אינני מבינה את המהלך שארע השבוע , הפחד המצמית לגעת בשלטון הפקידים, לא לתת לוועדה פרלמנטרית לקום , כדי לחסום את הפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה.

ושר המשפטים שמינה נתניהו ניסנקורן מבייש את התואר שר משפטים בכול רגע נתון. כל תפקידו הוא לשמר את הדיקטטורה של בג"ץ. לסייע להם להמשיך ולשלוט.

אוי ...כמה שגורג אוראוול היה 'מפסוט' לראות שספרו לא נכתב בעלמא.

טואול - בניית אתרים